Amservi Järelmaks

Osta järelmaksuga ja hajuta suuremad kulutused pikema aja peale. Kõigis Amservi esindustes on võimalik maksvate teenuste ja kaupade eest tasuda ka osade kaupa.  Amservi järelmaks on hea võimalus muuta suur ühekordne kulu igakuiseks väikeseks kuluks.

Vahet pole, kas soovid osta autole lisavarustust või varuosasid, tasuda tehnohoolduse, remonttööde, kindlustuse omavastutuse või lisagarantii eest – kõige eest on võimalik maksta osade kaupa. Saame kogu kulu jagada ühesuurusteks Sulle sobivateks kuumakseteks, mida saad tasuda pikema aja jooksul.

Amservi järelmaksu tingimused

Amservi järelmaksu tingimused:
Finantseeritav summa: 100-3000 EUR

Sissemakse: 0 EUR
Lepingutasu (km-ga): 0 EUR
Lepinguperiood: 10 kuud
Haldustasu: 0 EUR
Intressimäär aastas: 0% ostusummalt (alates 100 €)
 

 • Kes seda võimalust kasutada saavad?

  Pakume osadena maksmise võimalust meie eraklientidele.
  Teenuse või kauba eest saad osadena maksta, kui oled 24–70 aastane ning Sul on korrapärane sissetulek vähemalt 240 eurot kuus.

  Samuti on vajalik arvelduskonto kas Swedbankis, SEB-s, Luminoris, Danske Pangas või LHV Pangas.

  Osadena maksmise taotlemiseks on vajalik eelnev korrektne maksekäitumine ja aktiivsete maksehäirete puudumine.

 • Lepingu sõlmimine on kiire ja lihtne

  Kui soovid kauba või teenuse eest osadena maksta, tuleb Sul esitada meile sooviavaldus ning isikut tõendav dokument, milleks sobib Eesti Vabariigi pass, ID-kaart või Eesti Vabariigi välismaalase pass.

  Samuti vajame infot Sinu igakuise sissetuleku ning kohustuste kohta teiste finantsasutuste ees. Dokumente sissetulekute laekumise kohta pole vaja esitada.

Krediidi kulukuse määr on 0% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500€, sissemakse 10%, osamaksete arv 10, intressimäär 0%, lepingutasu 0€, igakuine osamakse 50€.  Krediidiandjaks on Inbank AS (tegevusloa nr 4.1-1/31, tegevuskoht Niine 11, Tallinn, tel 640 8080). Enne lepingu sõlmimist tutvuge hoolikalt soovitava lepingu tingimustega ja vajadusel konsulteerige Inbank AS-i töötajaga või muu asjatundjaga.